KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10287418
nr 1028 7418
Akvarell
Axel Ekblom, Hus, signerad, 25x23
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:07:04
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Lis Husberg (f. 1920)